Biodroga, long-time-liner

     KOSMETIKA - BIODROGA                Doprovoďte nás na cestě do světa značky BIODROGA – světa krásy, péče a dobrého pocitu.Doprovoďte nás na cestě do světa značky BIODROGA – světa krásy, péče a dobrého pocitu.

Vše začalo v roce 1939: Walter Friedmann založil malý salon a prezentoval své kosmetické novinky na výstavě v Lipsku. Nakonec byly produkty BIODROGA poprvé představeny na CIDESCO-kongresu v Lucernu ve Švýcarsku.

Po smrti Waltera Friedmanna v roce 1970 převzala podnik v Baden-Badenu jeho manželka Maria Augustin. Od té doby a za podpory syna Daniela Friedmanna vede celosvětově úspěšnou profesionální značku Biodroga.

Rodinný podnik BIODROGA se zaměřuje na vývoj nových moderních produktů a kreativních konceptů. Sídlo správní budovy, laboratoře, výroba a expedice jsou v Baden-Badenu. Neboť jenom tak může být garantována kvalita, kterou se BIODROGA proslavila ve více než 50-ti zemích světa.


PÉČE A WELLNES

Ucelená nabídka péče a wellness konceptu BIODROGA je tím pravým světem regenerace pro celý organismus. Pohladit duši, ošetřit pokožku, odstranit pocit únavy a dodat tělu novou energii. Protože nová energie pro tělo dává křídla duchu a duši.

K profesionální péči o pokožku obličeje a těla jsou vyvinuty kosmetické řady a wellness péče, které odpovídají individuálním požadavkům ošetřované pleti. Tyto produkty spojují kvalitu s maximálním efektem.


NEJNOVĚJŠÍ POZNATKY PRO OPTIMÁLNÍ ÚČINEK

Kvalita je pro firmu BIODROGA prvotní. Vědečtí pracovníci a dermatologové věnují vývoji a výzkumu jednotlivých produktů stoprocentní péči a starostlivě vybírají suroviny, provádějí testy stability, účinků a podrobné krátkodobé a dlouhodobé studie.

Ucelená harmonie přírodních substancí, jako jsou rostlinné oleje nebo extrakty, a biotechnologických účinných látek tvoří základ přírodních produktů BIODROGA.

Garance kvality produktů BIODROGA při celosvětovém prodeji je zaručena průzkumem, vývojem a výrobou ve vlastních laboratořích a výrobních místech v Baden-Badenu.