Kosmetika, obličej, make-up, Pardubice

     KOSMETIKA - OBLIČEJ                U nás v Salonu Věra pracujeme v kosmetické oblasti výhradně s výrobky firmy Biodroga


KOSMETIKA OBLIČEJE

Kosmetické ošetření profesionální německou kosmetikou BIODROGA Vám zaručí viditelný výsledek již po prvním ošetření. K odborné péči jsou vyvinuty kosmetické řady, které odpovídají požadavkům ošetřované pleti.

Nabízená ošetření obličeje jsou rozdělena do dvou základních řad:

٠ BASIC
٠ EXCLUSIVE

Všechna ošetření řady BASIC zahrnují odlíčení, úpravu obočí, peeling, čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, aplikaci masky, krému a závěrečné jemné nalíčení.

Při ošetřeních z řady EXCLUSIVE Vás navíc rozmazlíme lehkou masáží trapéz a krku, aplikací termorole, speciální pleťovou maskou a masáží a zábalem rukou a nohou.

Délka všech ošetření BASIC: 90 minut
Délka všech ošetření EXCLUSIVE: 120 minut


Ošetření problematické pleti

BASIC

Ucelené ošetření vyvinuté pro léčebné a pěstící řešení problematické pleti. Kompletní pročišťující péče s antibakteriálním efektem normalizuje přirozenou rovnováhu pokožky, redukuje obsah tuku a vlhkosti, zánětlivé procesy, zklidňuje podráždění a posiluje odolnost pokožky proti škodlivým vlivům vnějšího prostředí. Výsledkem je svěží, rozjasněná a čistá pleť.


Ošetření senzitivní pleti

BASIC – EXCLUSIVE

Speciální ošetření pro citlivou a podrážděnou pokožku váže vlhkost a podporuje odolnost pleti. Zároveň intenzivně zklidňuje vzniklé začervenání a jiné projevy citlivosti, zjemňuje a vyživuje. Dopřejte citlivé pokožce péči bez alergických reakcí.


Hydratační péče

BASIC – EXCLUSIVE

Intenzivní ošetření pro nedostatečně hydratovanou pokožku, které má prokazatelný efekt ukládání vlhkosti, která je v pleti dlouhodobě zachována. Ošetření posiluje vlastní obnovu pokožky a vyrovnává její přecitlivělost. Vaše pleť má zjemněný reliéf, je vyhlazena a hydratována.


Prokysličující péče

BASIC – EXCLUSIVE

Ošetření pro pokožku s nedostatkem kyslíku a s projevy únavy. Podporuje mezibuněčnou výměnu kyslíku a výrazně zvyšuje buněčné dýchání. Díky tomuto ošetření jsou aktivovány procesy látkové výměny a funkce pokožky. Vaše pleť se opět zhluboka nadechne, získá viditelně mladší vzhled a projasněnou barvu jako po příjemné jarní procházce.


Ochrana proti světelným paprskům

BASIC – EXCLUSIVE

Kompletní ošetření pro pleť, která je vystavena intenzivnímu působení světla. Stabilizuje vlastní imunitní obranu, chrání před dehydratací a škodlivými vlivy paprsků. Na pleti vytváří filtr, který odráží UV paprsky a tak zabraňuje nežádoucím účinkům světla na pleť. Vhodné pro pokožku často vystavenou světlu solária či umělému osvětlení.


Vitalizační péče

BASIC – EXCLUSIVE
Ošetření pro náročnou pokožku s nedostatkem vitality. Dodá „spícím“ zdravým buňkám impuls pro obnovu pleti. Na povrchu vytvoří jemný film, který vyhlazuje, vypíná kontury a zmírňuje výskyt drobných linií a vrásek. Dopřejte své pleti odpočinutý mladší vzhled.


 

Další strana