Kosmetika, tělo, make-up, Pardubice

     KOSMETIKA - TĚLO                U nás v Salonu Věra pracujeme v kosmetické oblasti výhradně s výrobky firmy BiodrogaBIODROGA SPA SENSATION

WELLNESS programy zahrnují péče pro zpevnění kontur těla, zvýšení pružnosti pokožky a její formování, detoxikaci organismu, podporu mikrocirkulace a látkové výměny a působí jako prevence proti celulitidě. Díky příjemné relaxaci načerpáte novou energii a budete se cítit skvěle nejen navenek, ale i uvnitř. Nová energie pro tělo dává křídla Vaší duši.


Medovo-mléčný tělový zábal

Zábal pro zvýšení pružnosti pokožky těla a zpevnění kontur. Díky zázračným účinkům medu získá suchá a nedostatečně hydratovaná pokožka maximum výživných látek. Jsou zmírněny pocity pnutí, dochází ke zklidnění podráždění a začervenání a je posílena pružnost a odolnost pokožky.


Anticelulitidní tělový zábal

Tento zábal z hnědého mořského bahna a hnědých řas podporuje mikrocirkulaci a látkovou výměnu. Vytváří na pokožce vzduchotěsný film, který zintenzivňuje vstřebávání aktivních látek a boj proti nežádoucím projevům celulitidy. Zábal má lehký a chladivý charakter a odstraňuje nerovný obraz pokožky. Ihned po aplikaci je docíleno rychlého a viditelného výsledku. Aplikuje se pouze lokálně na problémové partie.