Permanentní make up, Long Time Liner

     SALON VĚRA -  Long Time Liner               

Salon Věra nabízí specializovanou službu Long-Time-Liner Conture Make-up

 

O co jde?

Tisíce nadšených zákaznic zjistily, že namáhavé líčení a odličování patří s konečnou platností minulosti a přitom se čistě nejedná o permanentní make-up

Long-Time-Liner Conture Make-up, je výjimečná zjemněná metoda permanentního make-upu. Funguje na principu vpigmentování barviv, neboli pigmentů do horní vrstvy pokožky, odkud se pomalu ztrácí, záleží na regeneraci kůže, během 3-5 let.

Na rozdíl od permanentního make-upu Long-Time-Liner není bolestivá, standardně se provádí bez znecitlivění, nebo s aplikací roztoku Lidokainu, nevznikají žádné reakce a působí velmi přirozeným dojmem. Také postup provádění Long-Time-Lineru se výrazně liší od postupu u permanentního make-upu.

 

   


Rozdíly od permanentního make-upu:

LONG-TIME-LINER Conture Make-up:
Obočí se vytváří vláskovanou formou a oční linky mezi řasami, což obojí působí přirozeně. Rtům dáváme jemnou konturu se stínováním 2/3 rtu. Tato metoda nezpůsobuje otoky, krvácení, stroupky ani jizvičky. Tvar se do detailu předkresluje a používá se velmi přirozených minerálních barev, u kterých se nevyskytuje žádná alergická reakce. Rty se pomocí stínování mohou zvětšit nebo dorovnat strany a srdíčko do stejné výšky pro docílení přirozeného vzhledu.

 

PERMANENTNÍ MAKE-UP:
Obočí jsou celá vystínovaná.
Linky mají tlustou dekorativní linku nad řasami.
Permanentní make-up vytváří silnou a tmavou konturu kolem rtů. Pigmentuje se většinou hluboko jako tetování. Permanentní make-up se po letech změní na modrozelenou barvu a nezmizí. Permanentní make-up je velice bolestivý zákrok a zůstává po celý zbytek života.

 

Ceník: Conture make-up

 

Rty: 5500,- Kč

Oční linky horní: 2500,- Kč

Oční linky dolní: 2500,- Kč

Obočí vláskování: 4000,- Kč

Další nabídka: TEMPTOOS

REKLAMA

OSTATNÍ

pratele.okamzite.eu - web o seriálu Friends