Lymfa, masáž, masáže, lymfatické, Pardubice

     SALON VĚRA - LYMFATICKÉ MASÁŽE                Salon Věra nabízí svým zákaznicím i zákazníkům služby lymfatické masážeBojujete s celulitidou? Trápí Vás pocit unavených nohou? Trpíte nadváhou?

Tak právě pro Vás je určen španělský PRESOR – 03, který je vyroben speciálně pro odstranění CELULITIDY formou LYMFODRENÁŽE. Při prbní návštěvě Vás v příjemném prostředí našeho studia podrobně seznámíme s našimi programy LYMFODRENÁŽÍ.


Lymfatická masáž

Procedura má za cíl aktivaci lymfatického systému, pomáhá odbourávat příznaky celulitidy, slouží k rehabilitaci poúrazových stavů, k relaxaci, regeneraci, detoxikaci organismu. Díky přerušovaným kompresím na končetinu dochází k tlakovým vlnám, které podporují proudění lymfy, brání hromadění tělních tekutin v tkáních a zrychlují odvádění škodlivin z organismu. Lymfatická masáž je vhodná jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy. V našem kosmetickém centru Vám nabízíme lymfatickou masáž manuální a 2 druhy masáže strojové, přístrojem Pneuven k provádění tlakové lymfatické masáže a přístrojem Vacupress, který pracuje na principu podtlaku. Po důkladné diagnostice navrhneme každé klientce optimální program na řešení zjištěných problémů, který využívá kombinace manuální a přístrojové lymfatické masáže.


Ošetření tímto přístrojem se doporučuje:


- Jako stimulace zpětného cévního a lymfatického oběhu

- U lymfatických a cévních otoků

- Při zadržování vody např. u osob s problémy „unavených nohou“

- Pro zlepšení výživy a obnovy pružnosti pokožky

- Ošetření po porodu a po liposukci

- Pomáhá při bolestivé menstruaci

- Napomáhá relaxaci a všeobecnému pohodlí

- Jako všeobecná detoxikace organismu – Detox


MASÁŽE

Masáže jako metoda léčení vznikly v dávné minulosti. Znali je již Číňané ve 3. tisíciletí před naším letopočtem a masáž jako technika pro uvolnění, navození pozitivní nálady nebo léčbu se postupně rozšířila do Japonska, Indie, Řecka a Říma. Masáž má velmi pozitivní vliv na lidský organismus. Technikou masáže, úrovní tlaku při masáži a výběrem vhodného masážního přípravku působíme na všechny vrstvy kůže, na kožní cévy a svaly, ovlivňujeme centrální nervovou soustavu a aktivujeme činnost potních a mazových žláz a lymfatického systému. Při masáži dochází k celkové regeneraci organismu a zlepšení fyzického stavu.


Objednávky na tel: 603 274 688, 739 470 721