Nehty, modeláž nehtů, gelové nehty, manikúra, salon, Pardubice

     SALON VĚRA - NEHTOVÝ DESIGN                Modeláž nehtů a nehtový design
Různá studia se zaměřují např. jen na francouzskou manikúru či p-shine.


My nabízíme veškeré služby pod jednou střechou. V naší nabídce je např. Modeláž nehtů UV gelem(barevnými, čirým či růžovým), Francouzskou manikúru, Japonskou manikúru - P-shine, zpevnění přírodních nehtů, gelové nehty, zdobení (např kamínky,glittery, razítkování, ozdobným prachem, nitkami, pískem, brokáty, atd..), modeláž nehtů porcelánem, akrygelem, doplnění nehtů, oprava nehtů, lakování nehtů, malování nehtů, odstranění úmělých nehtů, manikúru, masáž rukou a další viz základní nabídka.


U nás si zcela jistě vyberete a zcela jistě budete s naším desénovým výtvorem spokojená.


Tipy a rady pro krásné nehty!

Kvůli bezvadnému vzhledu obličeje často zanedbáváme ruce a nehty. Obličej je stále vystavován vlivům prostředí, které vedou k tvorbě vrásek, praskání kůže a podráždění. Stejně tak jsou těmto vlivům vystavovány ruce a nehty. Proto je rozumné ošetřit je krémy na ruce, laky na nehty a dalšími výrobky určenými pro nehty.

Když nanášíte krém na ruce, promasírujte si je, abyste podpořila cirkulaci krve! Krém na ruce by měl být hydratační a mastný, aby rukám dodal hebkost.

Pokud se Vám nehty třepí, používejte výživný olejíček na nehty. Zkuste také Ochranný lak na nehty, který se nanáší na barevný lak. Barva vydrží podstatně déle. Používání červených odstínů laků může vést ke žloutnutí nehtů. Tomuto můžete zabránit, jestliže nejprve nanesete vrstvu bezbarvého laku a pak barevného. Pro některé příležitosti se výrazné barvy laku nehodí. V takovém případě je vhodným řešením francouzská manikúra. Dodá nehtům elegantní přirozený vzhled.

Nehty upravené francouzskou manikúrou působí mimořádně čistě a pěstěně.


Objednávky na tel: 603 274 688